
OE-nummer 1372439-V
Välkommen till en helt ny Volvo-upplevelse och vår nya hemsida.Läs vår guideFå ett nytt lösenordKontakta oss om du har problem

OE-nummer
Artikelnummer
Vi accepterar följande betalningsmetoder
Vi skickar dina delar snabbt och säkert med spårbar leverans.

OE-nummer 1372439-V
Volvo OE277724
Volvo OE277728
Antal per bil: 2
Volvo OE1372212-1
Volvo OE1372447
Volvo OE1258949
Volvo OE1372213-1
Volvo OE1235201
Volvo OE1372355
Volvo OE1372043
Antal per bil: 2
Volvo OE1372449
Volvo OE1372442
Volvo OE1212737
Antal per bil: 164: 2 · 240/260 1975-1978: 1
Så här förekommer Volvo OE 1372440 i originalkatalogerna — plåt, position, var delen sitter och antal per bil.
Volvo 240/260Se hela sortimentet från Volvo 240/260
Den här delen passar följande fordon:
| Katalog | Gäller | Villkor | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Bakre belysning | 240 series 1988- 5 DRS | Passar utan ytterligare begränsning | 1Se sprängskiss |
| Volvo 240/260 1985-87Bakre belysning | 240-260 series 1985-1987 |
| 1Se sprängskiss |
Volvo OE1372071
Antal per bil: 2
Volvo OE1372041
Volvo OE678529
Antal per bil: 140 -1972: 2 · 140 1973-: 2 · 164: 2 · 240 1988-: 1 · 240/260 1975-1978: 1 · 240/260 1979-84: 1 · 240/260 1985-87: 1
Volvo OE955138
Volvo OE1372440
Volvo OE1372441
Volvo OE3540331
Antal per bil: 140 -1972: 1 · 164: 1 · 240 1988-: 1 · 240/260 1979-84: 2
Volvo OE1235200
Volvo OE1235586
Volvo OE1372439
Volvo OE1372448
Volvo OE1372227
Volvo OE1372450
Volvo OE1372356