
OE-nummer 1312421
Välkommen till en helt ny Volvo-upplevelse och vår nya hemsida.Läs vår guideFå ett nytt lösenordKontakta oss om du har problem

OE-nummer
Artikelnummer
Vi accepterar följande betalningsmetoder
Vi skickar dina delar snabbt och säkert med spårbar leverans.

OE-nummer 1312421
Volvo OE1372212-1
Volvo OE1372447
Volvo OE1258949
Volvo OE1372213-1
Volvo OE1372355
Volvo OE1372043
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1372449
Volvo OE1372044
Volvo OE1212737
Antal per bil: 164: 2 · 240/260 1975-1978: 1
Volvo OE1307559
Volvo OE955780
Volvo OE1235176
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1372041
Volvo OE1372042
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1372356
Så här förekommer Volvo OE 1312420 i originalkatalogerna — plåt, position, var delen sitter och antal per bil.
Volvo 240/260Se hela sortimentet från Volvo 240/260
Den här delen passar följande fordon:
| Katalog | Gäller | Villkor | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Bakre belysning | 240 series 1988- 4DRS 1990- | Passar utan ytterligare begränsning | 2Se sprängskiss |
Volvo OE1312757
Volvo OE1307461
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1258476
Volvo OE1312740
Volvo OE1312220
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1312772
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE3523442
Volvo OE1372255
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1372448
Volvo OE1235201
Volvo OE1235200
Volvo OE1235586
Volvo OE1372440
Volvo OE1372227
Volvo OE1372450