Volvo OE1329395
Antal per bil: Säljs per styck
Välkommen till en helt ny Volvo-upplevelse och vår nya hemsida.Läs vår guideFå ett nytt lösenordKontakta oss om du har problem

OE-nummer
Artikelnummer
Vi accepterar följande betalningsmetoder
Främre hjullager med hjulnav till Volvo 740, 760 och 780 med ABS, årsmodell 1988. Hjullagret är avsett för framaxeln och passar både höger och vänster sida.
Hjullagret har samma utförande och infästning som Volvo original och är avsett som ersättningsdel vid slitage eller skada på det befintliga hjullagret.
Volvo 740, årsmodell 1988, med ABS
Volvo 760, årsmodell 1988, med ABS
Volvo 780, årsmodell 1988, med ABS
Artikelnummer: 271645
Produkttyp: Hjullager med hjulnav
Placering: Framaxel
Monteringssida: Höger och vänster
Bromssystem: För bilar med ABS
Årsmodell: Endast 1988
Ersätter Volvo originalnummer: 271449
Passar endast årsmodell 1988 med ABS.
Hjullagret är avsett för Volvo 740, 760 och 780 med ABS-system och passar både höger och vänster framhjul.
Kontrollera att bilen är av årsmodell 1988 och har ABS före beställning.
Vi skickar dina delar snabbt och säkert med spårbar leverans.
Volvo OE1329395
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1330824
Volvo OE274215
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1363559
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE271643
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1273659
Volvo OE3530273
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1330827
Volvo OE1229423
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1359040
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1272843
Antal per bil: 2
Volvo OE1359905
Antal per bil: 10
Volvo OE1273235
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1329712
Volvo OE3530789
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE3530789
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE971099
Så här förekommer Volvo OE 271645 i originalkatalogerna — plåt, position, var delen sitter och antal per bil.
Volvo 740/760/780Se hela sortimentet från Volvo 740/760/780
Den här delen passar följande fordon:
| Katalog | Gäller | Villkor | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 780Framaxel fjäderben | — | Passar utan ytterligare begränsning | 62Se sprängskiss |
Volvo OE985660
Volvo OE183577
Volvo OE1330102
Volvo OE3530790
Volvo OE1229297
Volvo OE21648827
Volvo OE1273979
Volvo OE1359607
Volvo OE907845