Volvo OE89568
Antal per bil: Säljs per styck
Välkommen till en helt ny Volvo-upplevelse och vår nya hemsida.Läs vår guideFå ett nytt lösenordKontakta oss om du har problem


OE-nummer
Artikelnummer
Vi accepterar följande betalningsmetoder
Vi skickar dina delar snabbt och säkert med spårbar leverans.
Volvo OE89568
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE683605
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE664589
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE989037
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE9135194
Volvo OE663270
Volvo OE1254057
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1389461
Volvo OE660087
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE959090
Antal per bil: 140 -1972: 2 · 1800 B20: 4 · 240 1988-: 2 · 240/260 1975-1978: 2 · 240/260 1979-84: 2 · 240/260 1985-87: 2
Volvo OE677588-89
Volvo OE1203230
Så här förekommer Volvo OE 1254916 i originalkatalogerna — plåt, position, var delen sitter och antal per bil.
Volvo 240/260Se hela sortimentet från Volvo 240/260
Den här delen passar följande fordon:
| Katalog | Gäller | Villkor | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Detaljer baklucka / lässatser | 240 series 1988- | Passar utan ytterligare begränsning | 13Se sprängskiss |
| Volvo 240/260 1979-84Detaljer baklucka | 5DRS -1979. | Passar utan ytterligare begränsning | 17Se sprängskiss |
| Volvo 240/260 1979-84Detaljer baklucka | 245 (herrgårdsvagn) · 265 (herrgårdsvagn) · 5DRS 1980- | Passar utan ytterligare begränsning | 16Se sprängskiss |
| Volvo 240/260 1985-87Detaljer baklucka | 5DRS -1985 | Passar utan ytterligare begränsning | 16Se sprängskiss |
Volvo OE942575
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE688372
Volvo OE982793
Volvo OE1315032
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE678380
Volvo OE1364361
Antal per bil: 14
Volvo OE1304409
Volvo OE946934
Volvo OE1315914
Volvo OE1315598
Volvo OE968718
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1254916
Antal per bil: Säljs per styck
Volvo OE1246117
Volvo OE1315550
Volvo OE3540734
Volvo OE1315551
Volvo OE3540735
Volvo OE1315935
Volvo OE1315936
Volvo OE959095
Antal per bil: 140 -1972: 2 · 1800 B20: 4 · 240 1988-: 2 · 240/260 1975-1978: 2 · 240/260 1979-84: 2 · 240/260 1985-87: 2
Volvo OE682364
Volvo OE9127615
Volvo OE1382203
Volvo OE955894
Volvo OE120265
Volvo OE955893
Volvo OE685855